ED9 SWAP - oranžová / červená Lazzzik

Ukažte ostatním své CRX!

Moderátor: Minor

lazzzik
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

ED9 SWAP - oranžová / červená Lazzzik

Příspěvekod lazzzik » 14 úno 2012 22:57

Jak si již mnozí všimly,v pátek 10.2.2012 jsem si přivezl své druhé crx,jedná se o swapovanou ED9.Rok výroby 1989,tudíž předface ale lišty a budíky poface.Céro cca 3 roky vlastnil kluk jménem frogi,celou dobu bylo auto odstavené v garáži kde na něm pracoval.
Takže něco o autě: krom svodů,komplet nerez výfuk,laminátová kapota,zrepasované brzdiče,ramena atd v komaxitu,udělané čepy a silenty,stavitelný podvozek AP,je tam opravdu dost věcí.
Jak jsem již psal výše,auto cca 3 roky stálo v garáži na kozičkách,je to takové zatuhlé,takže musím rozchodit motor,auto po chvilce točení naskočí,ale nedrží otáčky,má tendenci chcípat,když se to ohřeje,tak má motor krásný zvuk,žádné cvakání nic.
Začal jsem už pracovat,vyměnil jsem chladící kapalinu,vyndal,vyčistil nádobku na ostřikovače,vyndal IACV ventil a vyčistil,dnes jsem vypustil starý benzín,do konce týdne mi přijde čistič klapek od LIQUI MOLY a MTF do převodovky.Zatím vybírám olej který zvolím,rovnou k tomu jsem si objednal magnetické výpustné šrouby do vany a převodovky,uvidím jak se motor bude chovat,jestli se to nezlepčí,budu hledat dále.
Co mám v plánu do budoucna:o víkendu snad přijede jazzik,budeme předávat elektriku na světla do původního stavu,nyní tam jsou xenony,rovnou s tím namontujeme poface světla a ještě musím sehnat poface pozičky.Vyměnit zadní světla za nepřestříkané a následné vyleštění.Vyndat komplet interier,vše vyčistit,udělat nové těsnící materiály.Dále si jen hrát s detaily a uvidím,jak si s holkou budeme rozumět.Omlouvám se za kvalitu fotek a céro je také špinavé od převozu.
Přílohy
SAM_0181.jpg
SAM_0193.jpg
SAM_0145.jpg
13370345.jpg
SAM_0148.jpg
SAM_0147.jpg
Naposledy upravil(a) lazzzik dne 03 zář 2012 20:56, celkem upraveno 1 x.

jazzik
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Re: lazzzikova crx

Příspěvekod jazzik » 14 úno 2012 23:21

no vida :) tak hodne zdaru,neboj v sobotu na to mrknem,udelame :) mas ji krasnou,hodne lidi ti ji bude zavidet
Jazzik

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 14 úno 2012 23:46

Opravdu moc krásná... závidim ale tobě to přeju, páč u tebe jí bude dobře... *fin*
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

Majtycrx
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Majtycrx » 14 úno 2012 23:47

Je uzasna!! *slint*

lazzzik
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lazzzik » 15 úno 2012 00:12

Jsem rád,že se vám libí,těší mě to,ale berte to prosím tak,že jak to céro teď vypadá,není moje práce,nerad se chlubím cizím peřím.Ale moc se zas těším,až na ní něco udělám *honda*

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 15 úno 2012 00:19

Až jí "dokompletuješ" tak se v klidu můžeš chlubit :D Chválim předevšim dobrej výběr a úlovek ;) :D
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

lazzzik
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lazzzik » 15 úno 2012 00:29

Ještě mě čeká dlouhá trať,musím doskládat,udělat technickou a přihlásit.A navíc korunky dost ubývají.Ale musim říct.že se moc těším až sepne *vtec* Ale to si také asi počkám,protože jak ten motor dlouho stál,tak ho nechci ze začátku namáhat ;)

cocks
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cocks » 15 úno 2012 00:44

ááááá konkurence nespí, nojo, jak ot tak vidim tak letos ji budu muset celou vyházet abych udržel krok :D
CRX VTEC - celoživotní prokletí..ale krásný.

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 15 úno 2012 01:57

lazzzik píše:Ještě mě čeká dlouhá trať,musím doskládat,udělat technickou a přihlásit.A navíc korunky dost ubývají.Ale musim říct.že se moc těším až sepne *vtec* Ale to si také asi počkám,protože jak ten motor dlouho stál,tak ho nechci ze začátku namáhat ;)

Však Ty to zvládneš... Asi bych zkusil vyměnit všechny tekutiny i béňo, nastartovat a nechat tak půl hoďky bublat na neutrál aby se to trošku prokrvilo a se zahřátym motorem bych se asi už nebál to trochu prošlápnout ne?
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 15 úno 2012 02:01

Já jsem se i dokonce pídil po předchozim majiteli co je to za kola co tam měl, páč se mi hrozně líbili a on mě psal že je kupoval na elektrony.cz.... Našel jsem je tam kdybys náhodou chtěl, jako opravdu na tom vypadali luxusně...
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

PAKO
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PAKO » 15 úno 2012 07:58

at se dílo zadaří ,s motorem nic neuspěchej . *fin*

Redy
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 15 úno 2012 08:48

Mrtěěěěěě *slint* přetěžká závist :D no já si budu muset na podobnej skvost ještě počkat než budou korunky *cry* prosim prosim budete se v tom hrabat v neděli nebo v sobotu tak do 3, že bych se zastavil na čumendo? *drinks* hlavně že je kočka v dobrých rukou, u tebe ji bude dobře *fin* srdce plesá když vidim že podobné skvosty nekončí někde buhví kde ale hezky u nás v klubu *jizda*

lazzzik
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lazzzik » 15 úno 2012 09:02

Redy píše:Mrtěěěěěě *slint* přetěžká závist :D no já si budu muset na podobnej skvost ještě počkat než budou korunky *cry* prosim prosim budete se v tom hrabat v neděli nebo v sobotu tak do 3, že bych se zastavil na čumendo? *drinks* hlavně že je kočka v dobrých rukou, u tebe ji bude dobře *fin* srdce plesá když vidim že podobné skvosty nekončí někde buhví kde ale hezky u nás v klubu *jizda*

jazzik snad přijede v sobotu ale ještě nevím v kolik hodin,já jsem v garáži v podctatě celý den,já jsem ti stejně chtěl psát,potřeboval bych,abys mi přivezl tu malou golu,co jsem ti půjčoval na převodovku,budu jí potřebovat.A jestli máš ještě tu hadičku co jsem ti tam nechával.

jazzik
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jazzik » 15 úno 2012 09:50

jazzik prijede povinne aby se konecne vytvoril ja-la rod :D :D ... urcite prijedu,z plzne budu vyrazet cca kolem druhe hodiny,pojedu mimo dalnici (neni dalnicka noo) houby ja uvidim i redyho :D
Jazzik

Ozz
Bourák
Bourák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ozz » 15 úno 2012 11:32

včera jsem to viděl na živo a je moc pěkná :) z motoru by se dalo jíst a Lazzzík ji určitě brzy dodělá k obrazu svému a přijede provokovat a pochlubit se na sraz :)
Honda Prelude 2.0 F20A4

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 15 úno 2012 12:26

Tak sakreš... asi vemu auto a pojedu se podívat na vlastní oči :-D Sice ze Slavkova to bude štreka, ale .... no... :-D láká mě to :-D
Benzín náš každodenní dej nám dnes
Posvět se ostrá vačkovko
přid očekávaný výkon z Tebe
a neuveď nás do zadření
ale zbav nás usazení karbonu
neboť Tvůj je olej, klikovka, ojnice, písty
na Věky věků
Ámen

lazzzik
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lazzzik » 15 úno 2012 16:29

dnes jsem namontoval nový palivový filtr,nandal zpět IACV ventil a rovnou jsem si domu odnes kousek interiéru a vyčistil a nalepil nové těsnění.Koukal jsem se pod koberec a čeká mě pěkný pucírung-no už se nemohu dočkat až to bude vše hotové *oprava*
TO Loiza666:klidně přijeď,návštěvu s crx nedmítnu ;)
Přílohy
SAM_0199.jpg

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 15 úno 2012 16:44

lazzzik píše:TO Loiza666:klidně přijeď,návštěvu s crx nedmítnu ;)

To bych sebou musel vzít ještě někoho :-D ono je to do Plzně asi tak 300 km :-D
Benzín náš každodenní dej nám dnes
Posvět se ostrá vačkovko
přid očekávaný výkon z Tebe
a neuveď nás do zadření
ale zbav nás usazení karbonu
neboť Tvůj je olej, klikovka, ojnice, písty
na Věky věků
Ámen

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 15 úno 2012 17:21

jazzik píše:jazzik prijede povinne aby se konecne vytvoril ja-la rod :D :D ... urcite prijedu,z plzne budu vyrazet cca kolem druhe hodiny,pojedu mimo dalnici (neni dalnicka noo) houby ja uvidim i redyho :D

neuvidíš, od 3 sem v práci, leda že bys tam počkal do neděle :D ale zase dumám jestli nepočkat až bude hezčí počasí ať ji uvidim v plné kráse a nemusim se někde krčit v garáži :)

Petk@
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petk@ » 15 úno 2012 18:19

Tak to je páráda taky závidim :-) koukam že budeš mít o víkendu den otevřených dveří :-D *fin*

Zpět na „Vaše CRX / Your CRX“