Stránka 1 z 1

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 08 říj 2019 23:15
od dj-bobr
Zdar a sílu,

dovolil bych si položit rychlou otázku, na kterou určitě mnozí z vás budete znát zfleku odpověď *jizda*

Pasují manuální (mechanická) zrcátka z CRX na C4g hatch?

Děkuji předem :)

(vím, že sklo by mělo být stejné, ale jde mi o to tělo zrcátka)

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 03:12
od Wláďa
Zdar.
No jak se to vezme. Pasují a nepasují. Jde o to, že jednu díru pro šroub mají jinde. Takže pokud je chceš nahradit, máš dvě možnosti. Buď je uchytíš jen na 2 šrouby (tak to mám zatím i já) nebo ve dveřích uděláš pilníkem z díry drážku.

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 08:58
od dj-bobr
Ahoj,

díky za informaci. Ono to je po internetu všemožně různě popsané poněkud protichůdně, tak mě zajímala zkušenost reálná :)
Na těch dvou šroubech ti to nevaklá a drží v pohodě?
Popř. existuje pro C4g zrcátka nějaká slušná druhovýroba?

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 09:11
od Minor
DRží to, ale není to úplně puristicky čisté řešení :)
DRuhovýroba asi neexistuje. Pokud sháníš tělo mechanického zrcátka, asi něco mít budu, když tak se ozvi.

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 09:19
od dj-bobr
OK, díky, kdyžtak bych se ti večer ozval telefonicky. Dnes shodou náhod budu večer v Praze, pojedu se mrknout na tento inzerát, ale odrazuje mě ten červený lak a nutnost transplantace skla (samozřejmě jak na potvoru levé)..

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 21:12
od PeteZ
dj-bobr píše:Source of the post OK, díky, kdyžtak bych se ti večer ozval telefonicky. Dnes shodou náhod budu večer v Praze, pojedu se mrknout na tento inzerát, ale odrazuje mě ten červený lak a nutnost transplantace skla (samozřejmě jak na potvoru levé)..


Ahoj
Ta výměna skla je to nejmenší sám jsem to kdysi měnil když mi autobus za jízdy "sklopil" zrcátko.......jinak pokud ještě funguje vrakoviště na Japonce v Českym Brodě tak by mohl mít. Já ho tam kupoval asi za stovku nebo dvě to už nevím......případně bys mohl zkusit mloka odtud ten snad ještě pořád má C4g na díly.

Zrcátka CRX/C4g

Napsal: 09 říj 2019 21:40
od dj-bobr
Zdar a sílu,

zrcátka jsem nakonec obstaral (ty červené z inzerátu - mimochodem, Minorku, pozdravuje tě Vorel *jizda* ) a provizorně namontoval, to staré možná i půjde opravit, ale na to dnes už fakt nemám nervy bo jsem hodinu zkoušel vytláčet dveře a marně *dash* jak já u toho nadával (kdo mě znáte, víte *vytlem* )
takže už asi ani nemusím řešit záměnnost CRX/C4g, jelikož tahle zrcadla jsou z C4g 8-)

(a teď už jen sehnat dveře - to bude větší oříšek. nemáte někdo náhodou jedna levá vrata s mechanickým stahováním oken navíc?)