Výměna - čelní sklo

Jste v nesnázích, někde je chyba a vy nevíte jak dál? Pište sem...

Moderátor: Minor

Ozz
Bourák
Bourák
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna - čelní sklo

Příspěvekod Ozz » 08 čer 2011 00:21

hele popravdě je to pojistný podvod, takže bych alespoň 2 měsíce počkal..ty ho máš taky už prasklý?
Honda Prelude 2.0 F20A4

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 08 čer 2011 09:43

Ozz píše:hele popravdě je to pojistný podvod, takže bych alespoň 2 měsíce počkal..ty ho máš taky už prasklý?

No.... to snad ani není. Já bych rád dva měsíce počkal, jenže mě čeká technická, kterou už tak od 5. května nemám a pochybuju, že mě dají technickou, když mám prasklinu dlouhou asi tak 20 cm.... ne-li více.... takže bych takhle nemohl jezdit s crx až do září...
Benzín náš každodenní dej nám dnes
Posvět se ostrá vačkovko
přid očekávaný výkon z Tebe
a neuveď nás do zadření
ale zbav nás usazení karbonu
neboť Tvůj je olej, klikovka, ojnice, písty
na Věky věků
Ámen

Ozz
Bourák
Bourák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ozz » 08 čer 2011 11:29

pak potom jedině nechat udělat technickou bez auta a nebo se domluvit s někým kdo nemá bonusy na povinném ručení a dát mu na pivo za to že to půjde z jeho pojistky..
Honda Prelude 2.0 F20A4

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 08 čer 2011 14:30

Ozz píše:pak potom jedině nechat udělat technickou bez auta a nebo se domluvit s někým kdo nemá bonusy na povinném ručení a dát mu na pivo za to že to půjde z jeho pojistky..

Technickou bez auta? Popiš způsob :-D
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

Redy
Šéfík!:)
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 08 čer 2011 15:18

klasika celkem...když má někdo známého na technický, tak se předají jen papíry, cca dvojka a hotovo, znovu by tu byla možnost v praze, ale to tě asi nezajímá :D

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 08 čer 2011 15:31

Redy píše:klasika celkem...když má někdo známého na technický, tak se předají jen papíry, cca dvojka a hotovo, znovu by tu byla možnost v praze, ale to tě asi nezajímá :D

Hele, pokud bych poslal jen papíry, tak klidně do toho jdu :-D
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 08 čer 2011 16:39

LoizaCS píše:
Ozz píše:pak potom jedině nechat udělat technickou bez auta a nebo se domluvit s někým kdo nemá bonusy na povinném ručení a dát mu na pivo za to že to půjde z jeho pojistky..

Celkem risk ze se na to pri nehode prijde a hlavne risk,ze se muze odhalit zavada o ktere ani nemusis vedet....Technicka radeji vzdy s autem a na mene nebezpecne zavady se da primhourit oko.Precejen technicka neni jen z duvodu buzerace...vzdyt je to hazard s vlastnim zivotem,ale hlavne s zivoty druhych,nevinnych lidi....

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 08 čer 2011 16:55

J!R! píše:
LoizaCS píše:

Celkem risk ze se na to pri nehode prijde a hlavne risk,ze se muze odhalit zavada o ktere ani nemusis vedet....Technicka radeji vzdy s autem a na mene nebezpecne zavady se da primhourit oko.Precejen technicka neni jen z duvodu buzerace...vzdyt je to hazard s vlastnim zivotem,ale hlavne s zivoty druhych,nevinnych lidi....

To jo, ale stejně.... technická ve slavkově stejně nemá moc význam :-D a navíc... to sklo... nad tím nepřimhouří oko nikdo... :-(
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

Ozz
Bourák
Bourák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ozz » 08 čer 2011 23:31

já dělal technickou bez auta kvůli laminátům a nehomologovaným světlům, stálo mě to 3 tisíce a dal jsem mu jen techničák a za 3 dny mi to vrátil i se známkama..v garáži jsem si to tam nalepil a super, nevím jak by mohli policajti přijít na to že to nebylo na technické??
Honda Prelude 2.0 F20A4

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 09 čer 2011 06:08

Treba tak ze se auto na technicke foti...je tam videt spz,barva a cas kdy tam auto bylo.....takto je to na oko,ale v pripade nehody a naslednem pideni policajtu se na to snadno dojde....A zrovna laminaty a svetla jsou veci,nad kteryma u me technicke dokazi primhourit oci....Ja bych do teho proste nesel

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 09 čer 2011 10:05

J!R! píše:Treba tak ze se auto na technicke foti...je tam videt spz,barva a cas kdy tam auto bylo.....takto je to na oko,ale v pripade nehody a naslednem pideni policajtu se na to snadno dojde....A zrovna laminaty a svetla jsou veci,nad kteryma u me technicke dokazi primhourit oci....Ja bych do teho proste nesel

Tak teď jak bdu mít lemy, tak ty už nezjebou. Ale mohli by mít kecy na klakson, že nejede, na výfuk, na ten měli keců plnou prdel :-D hlavně na hluk :-D jsem na zimních kolách a tuto velikost přitom nemám v TP, ale co je nejhorší, tak je to sklo a to je fakt velká prasklina. Možná by mohli mít kecy na brzdy, protože to táhne doprava. Tlumiče... to asi nic, ale světlo u spolujezdce je hodně nahoru, protože není ze spodu přišroubované..... mám tam toho moc... myslíš, že nad tím vším přimhouří oči? Dost pochybuju :-(
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 09 čer 2011 10:25

LoizaCS píše:
J!R! píše:Treba tak ze se auto na technicke foti...je tam videt spz,barva a cas kdy tam auto bylo.....takto je to na oko,ale v pripade nehody a naslednem pideni policajtu se na to snadno dojde....A zrovna laminaty a svetla jsou veci,nad kteryma u me technicke dokazi primhourit oci....Ja bych do teho proste nesel

Tak teď jak bdu mít lemy, tak ty už nezjebou. Ale mohli by mít kecy na klakson, že nejede, na výfuk, na ten měli keců plnou prdel :-D hlavně na hluk :-D jsem na zimních kolách a tuto velikost přitom nemám v TP, ale co je nejhorší, tak je to sklo a to je fakt velká prasklina. Možná by mohli mít kecy na brzdy, protože to táhne doprava. Tlumiče... to asi nic, ale světlo u spolujezdce je hodně nahoru, protože není ze spodu přišroubované..... mám tam toho moc... myslíš, že nad tím vším přimhouří oči? Dost pochybuju :-(

Tak klakson,vyfuk to jsou prave veci nad kteryma se oci daj primhourit.Nerekl bych ze to mas hlasitejsi nez ja a muj vyfuk mel velky uspech,libil se.Spatne je to okno a kazdopadne brzdy,vzdyt kvuli temu stk je....nepoustet tyto vylozene nebezpecny zavady a donutit aby to meli lidi v poradku.Toleruje se snad 25% rozdil.Kola by se mozna taky jeste dala prehlidnout...Jinak svetla ti seridi,je to soucast stk.Tak si ho vespod uchyt a vyres takovy ty prkotinky,vzdyt to jsou vicemene prkotiny nad kteryma muzes zapracovat pres vikend.

Ozz
Bourák
Bourák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ozz » 09 čer 2011 10:27

tak to asi ne ty voe :D výfuk se určitě nebude líbit a brzdy taky ne :D

Hele být tebou, buď to musíš dát fakt dohromady a nebo to udělat bez auta..
Honda Prelude 2.0 F20A4

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 09 čer 2011 10:32

J!R! píše:Tak klakson,vyfuk to jsou prave veci nad kteryma se oci daj primhourit.Nerekl bych ze to mas hlasitejsi nez ja a muj vyfuk mel velky uspech,libil se.Spatne je to okno a kazdopadne brzdy,vzdyt kvuli temu stk je....nepoustet tyto vylozene nebezpecny zavady a donutit aby to meli lidi v poradku.Toleruje se snad 25% rozdil.Kola by se mozna taky jeste dala prehlidnout...Jinak svetla ti seridi,je to soucast stk.Tak si ho vespod uchyt a vyres takovy ty prkotinky,vzdyt to jsou vicemene prkotiny nad kteryma muzes zapracovat pres vikend.

Za prvé gratuluji k hodnosti CRXař :-)

jinak... jo, klakson by dali asi jako nedůležitou závadu. Možná ještě ruční brzda... ta nebrzdí tak, jak má. Nevím, jestli lanko nebo brzdy, ale něco tam není ok. No, možná si tam měl jiné lidi, ale u mě hafo nadávali, že s něčím takovým mě technickou nedají. Světla bych si přichytil, ale když jsem se snažil sundat přední nárazník (to mi bylo řečeno, abych to světlo ze spod uchytil), tak jsem ztrhl na hlavě šroubku úchyt. Je to tam prostě trošičku zrezlé a .... nějak se k tomu nedostanu a nemám nářadí, abych to sundal... jako... odřezat šrouby, ano, to by šlo, ale kde pak seženu nové ? :(
Naposledy upravil(a) Martin666 dne 09 čer 2011 11:46, celkem upraveno 1 x.
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 09 čer 2011 11:09

Ooooooo dekuji :D ;)
Tak klakson by sis mohl opravit taky ze? ;) Pokud jde o naraznik,tak odvrtat hlavu sroubu,sundat naraznik,vyndat zbytek sroubu.Srouby nejsou zadny problem,z boku nejaky samorezky ci vruty a z vrchu jsou obyc 6ky,zadny strest :)No a brzdy bych kazdopadne taky polecil,hydraulika at je 100% rucka az tak dulezita neni,ale to neznamena ze se na to nemuzes kouknout ;) A pokud jde o moje stk,tak jsou na me dopredu pripraveni,sami si reknou cas kdy mam dojet atd :) Cekam na parkovisti a pak slysim:"Honda" a jedu za technikem...A do ackovych zavad se proste neco musi vzdy neco napsat,uplna klasika olej a prevodovka od oleje,vyfukove potrubi-stav,atd....

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 09 čer 2011 11:26

J!R! píše:Ooooooo dekuji :D ;)
Tak klakson by sis mohl opravit taky ze? ;) Pokud jde o naraznik,tak odvrtat hlavu sroubu,sundat naraznik,vyndat zbytek sroubu.Srouby nejsou zadny problem,z boku nejaky samorezky ci vruty a z vrchu jsou obyc 6ky,zadny strest :)No a brzdy bych kazdopadne taky polecil,hydraulika at je 100% rucka az tak dulezita neni,ale to neznamena ze se na to nemuzes kouknout ;) A pokud jde o moje stk,tak jsou na me dopredu pripraveni,sami si reknou cas kdy mam dojet atd :) Cekam na parkovisti a pak slysim:"Honda" a jedu za technikem...A do ackovych zavad se proste neco musi vzdy neco napsat,uplna klasika olej a prevodovka od oleje,vyfukove potrubi-stav,atd....

Jojo, ale budu potřebovat trochu času, teď dělám na baráku a čas fakt není. Na ručku mi řekl servisák, že musím vyměnit celé brzdiče, ale nevím proč :-D neřekl, co tam je špatné.

Ale chci se na to kouknout... na to všechno... ale... hold... bojím se :-D
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 09 čer 2011 12:37

kurna :D kam ty za tema lidma co ti delaj na aute chodis *vytlem* Kdo se boji nesmi do lesa.Casu taky moc nemam,ale muzu ti vzdy vecer popsat co se jak ma delat a druhy den se do teho muzes pusti a pri uzkych mas "pritele na telefonu".

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 09 čer 2011 13:02

J!R! píše:kurna :D kam ty za tema lidma co ti delaj na aute chodis *vytlem* Kdo se boji nesmi do lesa.Casu taky moc nemam,ale muzu ti vzdy vecer popsat co se jak ma delat a druhy den se do teho muzes pusti a pri uzkych mas "pritele na telefonu".

tak já jsem si už zvykl, že nemám moc štěstí :(

Jako... bojím se proto, že prostě, když jsem se snažil něco udělat, spíš jsem to posral... třeba tín, že jsem se snažil sundat ten nárazník :( nebo ten teplotní panel. Tehdy byl ještě jakžtakž v kupě... až na ty dvě poloviny, ale držel.. po vyndání už je v pr*eli uplně... :(
Posvět se ostrá vačkovko
a neuveď nás do zadření
na Věky věků
Ámen

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 09 čer 2011 13:09

vsak taky nejsem ten nejsikovnejsi,ale kdyz nemas sikovnost od Boha,tak ji neziskas pres noc....musis se vzbudit,rict si:"dneska by to slo" a pustit se do teho.A to ze se neco podela se proste deje (i tem sikovnym),ale casem se tomu naucis predchazet a umet vyresit....

Petk@
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petk@ » 20 srp 2011 14:22

zdarvim včera sem se otom bavil s kamosem ten mel taky prasklí okno tak sito pojistil a za 3 mesice nahlasil a vymenili mu ho gratis, ale taky jsem slysel otom že stačí si vyhlídnout kamion nebo liazku co veze štěrk nebo něco co odlítá ject chvilku zanim nebo prostě aby to nebylo že ho zastavíte na semaforu :-D ale kdys třeba kolem vas projede tak pak zanim a říct že mu odlítl bordel nebo něco a oni sou nato pijištěný a spravně by vam to měla jejich pojištovna zaplatit . :D třeba to jak jim odlítava bordel s korby se mi už hodně krát stalo už od předchozího auta :-

Zpět na „Potřebuji poradit :( / Need help“