EE8 aerostanislav - vstávání z mrtvých

Ukažte ostatním své CRX!

Moderátor: Minor

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Vstávání z mrtvých (resustitace EE8)

Příspěvekod aerostanislav » 07 pro 2017 20:48

Díky, za přání šťastných KM.Ta kapota se určitě podaří.(když tak ji přivez) a ty sedačky?(Za peníze v Praze dům,Na Moravě dva)
Díky,jen mě štve že auto se mě jaksi podařilo spravit,ale že druhou polovinu fotek nemůžu zobrazit proto že jsou vedle v druhém sloupku.Hold budu se muset ještě moc učit.Ahoj Standa.
PC071200.JPG
Dvéře s nápisem-Už to asi jde zobrazit
PC071208.JPG
Pedály jsem provrtal a udělal jsem z nich strhadla na minulé STK sejim zdály hladké.
PC071205.JPG
Ještě letní Yokohamy na STK (bez poklic na zimákách to není ono)
Tak se něco podařilo,když se chce tak to jde.Příště to zase nebudu umět.Takový je život
Přílohy
PC071201.JPG
Na kryty ventilů a svodů mám volnou kapacitu Wrinkle laku (černý a červený)

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 06 úno 2018 19:55

Zdravím CRXkáře,
Taky chci poděkovat Všem za podporu,při zprovoznění mojí EE8 (po havárii).Teď už s nadšením zase jezdím a užívám si to!!!
Při mojí návštěvě Honda servisu mě bylo zapůjčeno schema (rozměrový výkres)škoda,že jsem to neměl v době kdy mě bylo ouvej,a vařil jsem z vody,nevěda čeho se chytit.Naštěstí jsem se s mírami sekl max.3-4mm.Proto mám některé spáry mírně řečeno nehonďácké.Během času se s nimi zkusím poprat,abych se nemusel za své dílo tak moc stydět.
Zdraví Standa.
P2061236.JPG
Toto je ten výkres,na druhé straně je Honda Shutle,

Redy
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 07 úno 2018 10:38

Takový materiál už je spíše do návodů do samostatného tématu, dá to tam prosím někdo? Já jsem teď na mobilu.

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 24 pro 2018 20:07

Vážení,V první řadě Vám chci popřát Všem co nejhezčí Vánoční svátky.Chtěl bych se s Vámi podělit o radost z opětného vzkříšení mojí EE8.Někde jsem tady psal co se mě přihodilo ani ne po 1roce ježdění jsem ve skrumáži více vozidel na místě,kde se stávají téměř každý týden nehody (promaštěná vozovka)jsem nedobrzdil a v už malé rychlosti jsem to zezadu poslal pod
nákladního MANa.Odnesly to opět ty nejdražší dily(světla,pozička,kapota,chladič,baterie a pomačkaný PP blatník.Měsíc jsem na to koukal,sháněl na hromádku potřebné díly.Zase se potvrdila pravda,že mít kamarády je lepší než ranec peněz,(zvlášť v případě že máte CRXku).Tyto díly jsou prakticky nedostupné.Už když jsem roztahoval sítě do Polska,tak se ozval kamarád
Jir,že mě pomůže se světly,kapotou a obrysovkou (pozička PP).A když jsem přišel na dalšího kamaráda,který mě nechal Brejle
.Ty moje už byly jednou opravovány asi by to byl pořádný oříšek je zase vyklepat.Ten kamarád se jmenuje Redy.Tímto bych chtěl oběma poděkovat,že jsem si mohl dopřát dnes Ježíška.S CRXkou jsem dnes vyjel zatím jen na dvůr a zbývá mě nástřik blatníku a kapoty.Čekám na lepší počasí.S kapotou jsem měl trochu problém,byla trochu natažená dopředu asi o 3cm.Při ohýbání zpátky praskl nános kytu,musel jsem to oddlabat.Zase,kdybych to tam mohl nechat,tak by to byl dobrý pancíř pro případ opětného nárazu!!! Jir to určitě nevěděl,že byla tak "vyztužená"takto ji koupil.Ještě jednou D'IKY všem,kteří mě pomohli
Standa. PS.pár fotek.
P9280117.JPG
PC240149.JPG
PC240150.JPG
PC240152.JPG
PC240154.JPG
PC240151.JPG
Ještě jsem už namontoval zimní sedačky,budou následovat zimní pneu a pak na zimní radovánky,pokud napadne konečně sníh.Tolik k letošním Vánočním Svátkům.

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 25 pro 2018 00:20

Super, jsem moc rád, že se brýle dostaly do dobrých rukou a zachránila se ee8, tak to má být *drinks* ee8čkáři by si měli pomáhat, protože těch dílů je fakt málo a nemá smysl, aby se některým v garáži prášilo na X schovaných dílů, které třeba ani nevyužijí. *jizda*

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 27 pro 2018 17:21

Zdravím Stanislave.
Jsem moc rád, že už máte auto v kupě. Bohužel o kapotě jsem nevěděl, ale chystal jsem se ji obrousit, jakmile by byla troška času. Při opravě předního narazníku jsem narazil na pár slušných zpatlanin, takže mě ta kapota ani nějak nepřekvapuje. Nicméně mě to mrzí. Aspoň že se Vám to podařilo opravit. Přeji mnoho spokojených km bez dalších nehod.

aerostanislav
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod aerostanislav » 27 pro 2018 19:56

J!R.
Jsem moc rád že jsi ji mě nechal.Já vím,že to nebyla Tvoje.I to broušení dalo pořádnou práci ,ten černý (strukturovaný) nástřik to bylo něco opravdu tvrdého.Ale i tak jsem rád ,že ji mám. Proto zdravím a přeji vše nej.do Nového Roku 2019.
Standa.

Zpět na „Vaše CRX / Your CRX“