ED9 VTEC - Jedna zachráněná

Ukažte ostatním své CRX!

Moderátor: Minor

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

ED9 VTEC - Jedna zachráněná

Příspěvekod Fegut » 07 pro 2012 18:33

Tak tady je moje nový céro, který jsem složil z dost zprasenýho kousku, na kterým se vyřádil nějakej mladej floutek a většinu věcí tam laminoval, používal i montážní pěnu atd. Na zadních třmenech neměl pružinky na vracení ručky, místo šroubů s jemným závitem do třmenů narval obyč šroub, takže závity v háji a předek se bude muset ještě časem dorovnat. Fotky z práce by měl mít mechanik. Snažil se to udělat co nejlepší, ale i nárazníky jsou nějaký pokroucený a prostě taková vonavka, jako má Petka to nikdy nebude :).
Přílohy
2012-12-07-191.jpg

skritek
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Re: jedna zachráněná

Příspěvekod skritek » 07 pro 2012 19:08

nahodou vypada hezky *drinks*
Tel 777 27 35 35

Vy můžete jezdit rychle, Já mužu jezdit všude

a uz i rychle :-)

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 07 pro 2012 19:15

moje oblíbená barva *pohladit*
Minor@honda-club.cz, 737574121, ICQ 225505717

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 07 pro 2012 19:29

Minor píše:moje oblíbená barva *pohladit*

jj, konečně černá *fin* , nesnáším červenou a 3 včetně tohohle co jsem měl samo červený... Já radši ty tmavší, tmavě modrá, fialová a černá

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 07 pro 2012 19:51

Aha, tak já myslel, že to je tmavě šedá :)
Minor@honda-club.cz, 737574121, ICQ 225505717

Akuma no Zeto
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Akuma no Zeto » 07 pro 2012 20:10

skritek píše:nahodou vypada hezky *drinks*

x2 *fin*
わたしわ CRX が大好きです。
Engage the cool.

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 07 pro 2012 20:28

Tak on je to zatím jenom tmavej stříkací kit :) a barva půjde až příští léto, aspon se objeví nedostatky a pak se dodělají.

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 17 pro 2012 21:18

Tak dneska jsem dokázal nemožný, ani Skřítek nevěděl co a že se s tím ještě nesetkal :D, rozsvítím tlumený světla, normálně svítí, ale pomalu zhasínaj a za pár sec zhasnou úplně. Navíc skoro doma na mě vybafla ošklivá žlutá a vyblikalo to 17 teček, takže zřejmě chyby 9 a 8, ale nebyla tam skoro žádná mezera, což mě je divný. Motor normálně jede, spíš to bude zrada, že je termostat bud pořád otevřenej, nebo tam není vůbec a motor vůbec neohřeju, max tak na 60°. Jinak jak je vlastně u předface řešeno že na dálkový svítí jak tlumený tak dálkový? Tlumený jde přes diodu?

skritek
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skritek » 17 pro 2012 22:23

chyba 17 nejde ti tachometr !

ty svetla jsou bud ve vypinaci nebo je tam relatko pokud mas relatko u sevtel tak tam pokud je tam nemas je to uz tak udelany v pacce

a ty tvoje svetla jsou fakt zahadny opravdu jsem nikdy nevidel aby se mi zarovka na plno rozsvitila a po 3 sekundach zacala pohasinat az uplne zhasne vypnout svetla pockat |4-5s a znovu no opravdu netusim :( :( :cry: :cry:
Tel 777 27 35 35

Vy můžete jezdit rychle, Já mužu jezdit všude

a uz i rychle :-)

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 17 pro 2012 22:29

Tacho mě jde, ale ještě tam nemám tu závlačku co jsem posledně fotil :D, takže možná to zlobí, ale neměla by chyba 17 bikat jedna dlouhá a sedm krátkejch? Zítra zkusím jít po tom drátu a uvidím jestli to jde přes nějaký relátko, nebo to ty hovada napájeli přes nějakej ten kondík *dash* a nějak to pořeším

Stean
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Stean » 18 pro 2012 08:10

skritek píše:chyba 17 nejde ti tachometr !

ty svetla jsou bud ve vypinaci nebo je tam relatko pokud mas relatko u sevtel tak tam pokud je tam nemas je to uz tak udelany v pacce

a ty tvoje svetla jsou fakt zahadny opravdu jsem nikdy nevidel aby se mi zarovka na plno rozsvitila a po 3 sekundach zacala pohasinat az uplne zhasne vypnout svetla pockat |4-5s a znovu no opravdu netusim :( :( :cry: :cry:

hel já to mám u svého céra tak, že pootočim páčkou a světla se mi rozsvítí až po cca 5-10 sekundách

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin16 » 18 pro 2012 09:14

Fegut píše:Tak dneska jsem dokázal nemožný, ani Skřítek nevěděl co a že se s tím ještě nesetkal :D, rozsvítím tlumený světla, normálně svítí, ale pomalu zhasínaj a za pár sec zhasnou úplně. Navíc skoro doma na mě vybafla ošklivá žlutá a vyblikalo to 17 teček, takže zřejmě chyby 9 a 8, ale nebyla tam skoro žádná mezera, což mě je divný. Motor normálně jede, spíš to bude zrada, že je termostat bud pořád otevřenej, nebo tam není vůbec a motor vůbec neohřeju, max tak na 60°. Jinak jak je vlastně u předface řešeno že na dálkový svítí jak tlumený tak dálkový? Tlumený jde přes diodu?

Jestli se nepletu světla u předface jsou dvouparaboly a dálky maj vlastní žárovku (to co popisuješ vypadá že se v tom kdosi hrabal zřejmě ti tam frknul poface světla)
アクションのないビジョンは白昼夢のようなものです。ビジョンなしのアクションは悪夢です
"Vize bez akce je jako snění za bílého dne. Akce bez vize je noční můrou"

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 18 pro 2012 10:14

Tak poface světla poznám, navíc je mám doma :) a kdybych to nevěděl já, tak to pozná skřítek :D, dálkový fungujou svítí vnitřní H1 a vnější tlumený H4 se prostě rozsvítí a pomalu zhasíná až zhasne úplně. Jako zkoušečku jsem měl 5W žárovku a tu to rozsvítí vždy, ale H4 už ne.

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin16 » 18 pro 2012 10:39

aha :D tak sorry blbě jsem to pochopil *vytlem* asi bych v tomhle případě zkusil jiný relátko a podíval se na kostry u blatníků - kdysi jsem to civicu blbě dotáhl a svítily jen parkovačky s krásným efektem zapnutejch dálek na palubce :?
アクションのないビジョンは白昼夢のようなものです。ビジョンなしのアクションは悪夢です
"Vize bez akce je jako snění za bílého dne. Akce bez vize je noční můrou"

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 18 pro 2012 12:14

Tohle pohasínání se mi dělo když jsem přepojoval do CRX punťácký světla... Problém byl v kostře, přesně už si nepamatuju jak to bylo ale na plusovej pól tam máš na každou žárovku drát zvlášť ale kostru jem musel předělávat kuli H1 protože jsem tam měl poface a ty maj H4 tudíž 1xkostra... Možná že jsem to jen blbě zapojil ale vim že jsem tam s kostrou hodně zápasil... Bejt tebou tak si vyjedu schéma zapojení a zkontroluju drát po drátu...
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 18 pro 2012 15:02

Kostra je v pořádku, kostřili jsme to na několika místech a pořád to samý, problém je v přívodu proudu, prostě z nějakýho relátka, nebo přes co to jde. Chová se to jako kondenzátor, prostě zapojíš, je to nabitý svítí a po sec, max 2 sec to začne pohasínat. Zkusím to ještě dnes projít, ale bude to asi nadýl.

Barbone
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Barbone » 19 pro 2012 22:06

pěkné smekám před tebou taky jsem letos jedu zachránil po panu tunerovy ještě pár nedodělků ale jinak se celkem povedla po a před
crx02.jpg
Barbone

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 11 dub 2013 20:14

Tak dnes po zimní pauze jsem konečně opravil ty světla, bylo to páčkama, vyměnil jsem je a už to svítí. Navíc zapojil rádio, vystříhal asi kilometr drátů co jsou tam navíc po nějakém alarmu... Vyměnil panel topení, Skřitkovi vyndal zámek ze dveří spolujezdce a dal tam konečně ten svůj a hodil elektr stahovačku a víc jsem nestihnul, už se začínalo stmívat a začínal jsem až po 14hod. Fotečka pár věcí jaký příšernosti tam napáchal nějakej kolotočář a těch drátů už jsem vytahal tak 20m plus tohle a to tam pořád jsou...
Přílohy
2013-04-11-216.jpg

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fegut » 26 říj 2013 16:34

Pár oprav dokončeno díky Petkovi, jako zatékání do auta, výměna předních silentů a navíc mě nastříkal spodek a natřel ramena :). Na zimu hodlám znásilnit Skřítka a pořešit nětěsnost motoru a zadní silenty plus brzdy. Navíc mě Petka musel auto umejt, protože i kdybych ho umyl, tak po cestě jsem nachytal zase tisíce much. A foto z hondy, kde chudák auto dělá ostudu u těch leštěnek, nevypadá špatně, ale nesmíš chodit moc blízko *dance*
Přílohy
IMG_20131009_150649.jpg

Fegut
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

jedna zachráněná

Příspěvekod Fegut » 30 kvě 2018 22:46

Po letech malý oživení, auto vypadá podobně, jenom víc škrábanců na kabátě.
2018-05-30-704.jpg
Největší změna v podobě chystaného swapu, poslední úpravě na podvozku.
Přílohy
2018-05-30-705.jpg

Zpět na „Vaše CRX / Your CRX“