Pozor! CRX ve filmech:)

Sem vkládejte zajímavé obrázky a videa

Moderátor: Minor

sajlem
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor! CRX ve filmech:)

Příspěvekod sajlem » 21 kvě 2012 18:17

Hira píše:Kolikrát jste viděli film Godzilla? Všimli jste si někdy, že když vědce Tatopulose vezou k rozbité lodi, tak kolem projíždí CRX 1. generace? :) Čas: cca 00:14:15

Jak tě tak Petane vidím tak se toho auta nezbavuj, nebo tohohle jo a kup si nějaké za 30 v průměrném stavu a měj to na ježdění jenom. Protože kdyby jsi na to auto uplně už kašlal tak ... z toho tak nešílíš když to vidíš ve filmu :-D a kdykoliv jede kolem tebe na silnici tak málem nabouráč jak po něm koukáš.

Budeš pak litovat že jsi ho prodal.

Hira
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hira » 21 kvě 2012 19:32

Loiza666 píše:Zrovna včera jsem se na to díval a zrovna včera jsem si toho také všiml :-D a přehrával jsem si to stále dokola, jestli se nemílím :-D

Já jsem nebyl jiný :lol: taky jsem si to 400x vracel a pořád se ujišťoval :lol: . Když jsem sem dal tento přispěvek, doufal jsem, že to je fakt jednička. Kdyby to nebyla ona, vím, že by jste mě tady sežrali :|

cocks
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cocks » 23 kvě 2012 14:27

Mě to teda přijde spíš jak odvojka :)

Každopádně v terminátorovi 2 je scéna kdy Arnie už na HD FatBoyi projíždí ulicemi a zastaví, když si všimne dole pod ním Johna Connora, pak je střih na něj a za ním o ulici dál projede taky jedničkový céro..myslíš že červený a moc hezký :))
Když auto tak Hondu, když Hondu tak CRXo, když CRXo tak VTEC CRX 2G, Civic 5G + 6G, Accord 7G :)

cocks
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cocks » 23 kvě 2012 14:28

Slávek píše:http://www.youtube.com/watch?v=qOVmDfNcq_w kdyz si to zpomalite tak uvidite ze to je fakt rs :)

Jinak tahle oktávka není rs, jen má ty nárazníky a xenony, s tou jsem měl čest několikrát a smích, to auto moc nejede, bude to nějakej plesnivej dvoulitr nebo tak něco :) ..to miluju když to maj lidi div ně jako WRC a pod kapotou smích :))
Když auto tak Hondu, když Hondu tak CRXo, když CRXo tak VTEC CRX 2G, Civic 5G + 6G, Accord 7G :)

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 23 kvě 2012 19:20

Ja bych rek ze je to 1.8T, delalo se par kusu v techto bojovych barvach a mam za to, ze to byly 1,8T, ale to je jedno, dostala dost....WRC to kazdopadne neni, to by zhrnulo asfalt.....
Ani RS nejak nejedou

Jinak cervena RS je cista serie na snad 18kach + chip....udajne 200koni.Bilej kombajn obyc 1,8T prestavba na RS, vetsi IC a taky jakejsi chip.....udajny vykon 220koni.Ale tak vime jak je to s koncernovyma konma, maximalkama atd :)

Redy
Šéfík!:)
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 23 kvě 2012 19:25

taková blbina jako polepená spodní lišta a líbí se mi to :D kor ještě s tim ee8 čumákem...rozenej darebák :D

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 23 kvě 2012 19:42

Redy píše:taková blbina jako polepená spodní lišta a líbí se mi to :D kor ještě s tim ee8 čumákem...rozenej darebák :D

Je to rebel! *vytlem*
Me to pochvali tak jeden clovek ze sta :D Jako je to takova moda, ale me se to libi....hlavne jsem nasadil lip a povim:"kurna, toho si nikdo nevsimne ze tam mam neco navic.....aaaaaaaa sticker bomb a bude to" :D

PIWEL
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PIWEL » 27 kvě 2012 10:36

mrni píše:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pE6lktbtH3U cca 2:25,ale puste si to tak okolo 2:00 :)

dělám přesně to co udělali borci v té Hondě...nechám blbečka at si zvedne ego :-D (ale tato reklama je elitní, taková babča jak řádila :-D )

Ajsik
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ajsik » 27 kvě 2012 12:22

... Pozor! CRX ve filmech:) ... a z jakýho filmu jsou ty poslední tři videa *nevim* *nevim*
_________BŮH STVOŘIL ZEMI ...... HONDA STVOŘILA CRX_________

J!R!
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J!R! » 27 kvě 2012 15:46

Ajsik píše:... Pozor! CRX ve filmech:) ... a z jakýho filmu jsou ty poslední tři videa *nevim* *nevim*

Z teho stejnyho, jak prvni dve na teto strance... ;)
Ale jo....klidne smazte...

chosse.j
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod chosse.j » 27 kvě 2012 19:53

dlouho jsem se tu neprojevil, tak:

film "Melodie mého srdce"
čas 43:36 (alespoň v mé verzi) černé crx 2g vnoci na parkovišti. Asi třívteřinový záběr přímo na něj

Petk@
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petk@ » 28 kvě 2012 20:16

tetkon mi přišlo že sem viděl cero v kriminalce anděl ale uvidime až bude na netu tak to omrknu :-)

PIWEL
Klouček
Klouček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PIWEL » 05 čer 2012 14:34

je možné že už to sem někdo dával, ale jsem z toho tak nadšený že se mi nechce projíždět celý topic :-D http://pratele.nikee.net/index.php?video=19 v čase 4:37 projíždí dvě kultovní auta...911 a CRX :-)

Swingal
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Swingal » 29 čer 2012 14:16

Sladkych sedemnast je "azurova VTECova" crx :)

BlueDream
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BlueDream » 26 črc 2012 21:50

dnes na programe markiza serial expozitura o22-42 ciera crx s ceskou spz od zadu .mohol ju umyt.nestihol som precitat spz

Petk@
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petk@ » 29 črc 2012 21:35

Tetkon na TV NOVA v pořadu česko v neuvěření v jednom sestřihu červené céro se stříbrnejma rychlejma pruhama *fin* *fin* *fin* pak sem hodim foto až se mi to podaří načíst :-)

Stean
CRXař
CRXař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Stean » 30 črc 2012 11:54

Petk@ píše:Tetkon na TV NOVA v pořadu česko v neuvěření v jednom sestřihu červené céro se stříbrnejma rychlejma pruhama *fin* *fin* *fin* pak sem hodim foto až se mi to podaří načíst :-)

Skoda :-D ja projizdel v plany nad luznici kdyz tam nova natacela nejakou reportaz, a ten kameraman se za mnou s kamerou otocil :-D taky ho ta zenska hned sprcala :-D ale ja mam modre cero;-)

James
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod James » 05 srp 2012 19:05

No tak zase ne z filmu, ale po dlouhý době jsem začal zase hrát Flatout 2 a je tam vozítko s názvem CTR (třídam závodních vozů) a CTR Sport (třída cestovních vozů) :D Nějak jsem zapomněl, že to tam vůbec je. Jinak videa jsem netočil já, protože já jezdím líp *vytlem* *vytlem* *vytlem*

James
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod James » 04 říj 2012 12:37

Včera jsem si asi po roce pusti Volný pád a někdy mezi 35. - 36.min stojí před fastfoodem (kde udělá hlavní hrdina trochu bordel) CRX. Při hledání fotky jsem našel i jednu z tohoto filmu, kde je i Civic 4g :D Tou krásnou modrou Impalou vás zatěžovat nebudu, ale chuděra tam skončí špatně *cry*

Obrázek

Obrázek

Jimmy_CRX
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jimmy_CRX » 04 říj 2012 12:52

ta impala je paradna, mam rad ameriky ;) a aby tych klasik nebolo malo tak este vedla dali golfa 1g :lol:

Zpět na „Multimedia“