Servis Honda Ostrava - Recenze

Kecání o ničem a o všem

Moderátor: Minor

Autozednik Mambo
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Servis Honda Ostrava - Recenze

Příspěvekod Autozednik Mambo » 09 úno 2018 19:16

Zdravím vás, divím se že to tu funguje ještě. Jak víte tak kdysi jsem měl Hondu a jezdil jsem do Servisu Honda Ostrava. Nejprve ten servis byl celkem fajn. Mechanici se snažili před 10 lety docela, jak kteří no, ale jo. Přišla změna, asi platy nic moc a ti co to drželi odešli. Technici přistup mají dobrý, jenže mechaniky na hovno, dílenský mistr přitahuje závady nebo neumí jezdit a klepe cigaro po interieru. No i mi radili kokotiny co jak opravit, jsem tomu nerozuměl kdysi. Tím rozuměj že u auta co je před smrti se nepřetěsnuje olejova vana atd motor za 4000 kvuli toho že to smrdí a smrdět to stejně bude. 10 000 ztrata na blbostech. Celkem tam utraceno 50 000 a víc na dvou autech. jsem chtěl prodat auto a kupující mi říká proč mam špatné těsnění na výfuku. Řikám mu kurva vždyt to je nové rok. No tak jsem tam dal ruku a foukle, jak jsem to rozebiral tak stržený šroub. Druhe auto které není honda tak mělo najete 40 000 km a jakjsem šel k autu tak nešly zavřít dveře, nový zámek za 3000,- jsem musel dát. Prej jsem to měl špatné už. No určitě. Jak s tím jezdili tak upadly rezave konce pružin. Když tam jedete v zimě tak si jde všimnout jak ručkujou po sněhu s auty. A tak dále. jsou to kokoti tam. Jednou tam byl olcit a byla v něm trochu voda, rezavy jak sviňa tak šroubovakem jebl do podlahy at to vyteče, ajo vyteklo to :lol: Ten kdo to tam zná, tak mu říkám že tolik peněz co ja si tam nenechal. A říkám ti, že to tam je na nic. Tak jsem si říkal že udělám za to recenzi. A furt ti chuji nadavaji při opravě na to auto. Jednou mi říkal že když si nechavam dělat opravu tak že tomu mam rozumět víc (dílenský mistr). Aha zakaznik jo? Ok. Proč jsem to daval do autorizovaneho? Jsem to tam znal. Splet jsem se. Není napsane, že ten kdo tam jezdí to měl taky tak. Ale oni neumí nic navíc, jenom na nových autech dělat velký servis tak jak všude a mrmlají u toho. U oběda se baví o zakazníkach jací jsou to kokoti někdy. Bych tam nenechal ani pět korun už v té Hondě.

Zpět na „Pokec / Discussion“