Poděkování :)

Kecání o ničem a o všem

Moderátor: Minor

Sabrio
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Poděkování :)

Příspěvekod Sabrio » 08 říj 2010 18:29

Tak tímto chci veřejně poděkovat za díly které mi byly poslány a to za řadičku od Sajlema a zadní levé světlo od Wladacrx pokud se pletu s nickama tak se omlouvam :) oboji prislo ve stavu jakem tvrdili a sem opravdu spokojen světlo perfektně zabaleno a i přes špatnou domluvu a to z mé strany protože sem prvnim emailem neřekl přesně co chci mi světlo Wlada poslal takže tyhle lidi doporučuju vědí co posílaji a hlavně pošlou to co maji supr domluva a rychlost dikec *crx*
CRX ED9 D16Z5
CRX EE8 B16A1
PRELUDE BB3 F20A4

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji :)

Příspěvekod Wláďa » 08 říj 2010 21:43

Za to ani nemusíš děkovat, to je přece pro CRXaře samozřejmost ne? :D Jsem rád že ti to přišlo v pořádku a snad to dobře poslouží ;)
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

Redy
Šéfík!:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 09 říj 2010 07:07

Nebo lepsi je podekovat napravo pod avatarem kazdeho uzivatele jsou takove palce nahoru a dolu a tam se pridavaji reputace *fin* ale samo muzes i takto, je supr videt ze jsou jeste lidi poctivy *fin* ale u nas je to samozrejmost to je jasne :D

sajlem
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sajlem » 09 říj 2010 08:18

Jsem rád že i já jsem někomu mohl pomoci a udělat radost, i když to byla maličkost.

Wláďa
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wláďa » 06 lis 2010 22:15

No když už je tenhle topic založenej tak ho rovnou použiju k poděkování mooonovi za víko co mi posílal... Suprově zabalený, tomu by se nic nestalo ani kdyby měl pošťák čelovku s kamionem a jako každej člověk rád rozbaluju balíky tak jsem se do něj dobýval asi půl hodiny *fin* Máš u mě reputační bod a jedno malé bezvýznamné plus ;)
crx EE8 Vtec B16A1
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wlada.777@email.cz
773 099 676
Facebook

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 25 led 2011 16:21

Takže musím veřejně poděkovat minorkovi, protože si na mě udělal dnes čas a zachránil mě, když mi cestou z Mělníka odešel rozdělovač (rána z výfuku, otáčky jdou dolu, auto chcípne a už nejde nastartovat) zavolal jsem mu a on vcukuletu dorazil i s náhradním rozdělovačem, rozdělovač se vyměnil, ještě se nahodila chcíplá baterka a jelo se dál, opravdu velké díky *fin* a ještě jsem ho stáhnul o další rozdělovač abych měl rezervní v kufru kdyby se mi něco podobného zase stalo :D mimochodem už je to druhý případ s mým rozdělovačem během dvou let *pokus*

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 25 led 2011 18:38

Znáš mě, kdyby andělé měli pleš a panděro, tak to jsem celkem tak nějak já:)
Ten tvůj rozdělovač se nechce ani hnout. Ložisko zřejmě totál kaput zadřený.
Minor@honda-club.cz, 737574121, ICQ 225505717

Martin666
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin666 » 25 led 2011 18:43

Redy píše:Takže musím veřejně poděkovat minorkovi, protože si na mě udělal dnes čas a zachránil mě, když mi cestou z Mělníka odešel rozdělovač (rána z výfuku, otáčky jdou dolu, auto chcípne a už nejde nastartovat) zavolal jsem mu a on vcukuletu dorazil i s náhradním rozdělovačem, rozdělovač se vyměnil, ještě se nahodila chcíplá baterka a jelo se dál, opravdu velké díky *fin* a ještě jsem ho stáhnul o další rozdělovač abych měl rezervní v kufru kdyby se mi něco podobného zase stalo :D mimochodem už je to druhý případ s mým rozdělovačem během dvou let *pokus*

Tak nemáš tam někde moc vlhkosti, které by škodilo rozdělovači? To není totiž zrovna obvyklá věc, že by takhle pořád odcházel rozdělovač... nedává baterka vyšší napětí? Nebo špatné kabely s velkým přechodovým odporem? Nebo svíčky?
Benzín náš každodenní dej nám dnes
Posvět se ostrá vačkovko
přid očekávaný výkon z Tebe
a neuveď nás do zadření
ale zbav nás usazení karbonu
neboť Tvůj je olej, klikovka, ojnice, písty
na Věky věků
Ámen

Redy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Redy » 25 led 2011 18:45

hehe :D no a k tomu v bílém koni, výměna za pár minut, já to tušil že to bude něco nadpřirozeného :D a myslíš že by se dalo použít z toho mého druhého poškozeného? nebo já ti ho taky přinesu a uvidíš jestli se s tím dá něco podniknout ;) že by se třeba vytvořil jeden provozuschopný :)

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 25 led 2011 19:01

Jo, vezmi mi i ten druhej, něco s tím udělám. Tady by možná "stačilo" vyměnit ložisko, což právě dělám. Teda, ono to nejde tak snadno, teď zápolím se šrouby.

PAKO
CRX velení
CRX velení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PAKO » 25 led 2011 19:31

Minorkovi...tak co , už jsi to otestoval ? doufám že ti to nepotrhá kalhoty *dance*

ted jsem si přečetl sz :Bambula jsem já a není mi jasné, jak mám od sebe ty půlky povolit a hřídel rozdělovače dostat ven.

vytáhni "závlačky" ,povol a vyšroubuj spodní matky,vytáhni celé svorníky a od sebe to půjde skoro samo.

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Minor » 25 led 2011 19:57

Jo, dík, už to umím.

Vendik
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Podekovani Minorovi

Příspěvekod Vendik » 27 čer 2012 21:05

Jeste jednou moc diky za do ze si byl ochotnej vztat od odpoledni kavy a za zachranit nas aby sme dojeli domu a za pujčeni nebo prodej spojkoveho lanka na EE8 nevim jak ste se dohodli :) bez tebe by sme byli v ryci :D tak tedy jeste jednou velky dik

Minor
Správce fóra
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Podekovani Minorovi

Příspěvekod Minor » 27 čer 2012 21:23

Nebýt odpolední pražské zácpy, tak by to byla i docela fajn projížďka.
Ale to je v podstatě to poslední, o co by šlo. Hlavní je hondařská parta a soudružnost. Prostě takové novodobé RVHP (mladší ročníky už zřejmě nepamatují, o co za totáče přesně šlo, ale to je fuk), neboli Rada Vzájemné Hondařské Pomoci. :lol:

Sabrio
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sabrio » 27 čer 2012 22:53

Presne tak opravdu moc dekuju *crx*
CRX ED9 D16Z5
CRX EE8 B16A1
PRELUDE BB3 F20A4

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin16 » 28 čer 2012 11:59

Tak pod toto se rád podepíšu i já - Minor je studnice vědomostí a nebýt jeho zřejmě již nyní chodím po svých. Nový význam zkratky RVHP je naprosto výstižný *vytlem*
アクションのないビジョンは白昼夢のようなものです。ビジョンなしのアクションは悪夢です
"Vize bez akce je jako snění za bílého dne. Akce bez vize je noční můrou"

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

poděkování

Příspěvekod Martin16 » 26 lis 2012 12:41

Děkuji timto Lazzzikovi a Petkovi že dnes vzali do parády na dílnu moji ED8 *pohladit* doufám že pokud čas dovolí tak sem naházejí nějaké fotky z opravy (těším se na to protože jsem čuně a olej tam hodně přesluhoval :oops: ) a dost možná tam najdou i jiné libůstky :D
Naposledy upravil(a) Martin16 dne 06 pro 2012 08:16, celkem upraveno 1 x.

Petk@
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Re: poděkování (předběžné)

Příspěvekod Petk@ » 26 lis 2012 16:53

Martin16 píše:Děkuji timto Lazzzikovi a Petkovi že dnes vzali do parády na dílnu moji ED8 *pohladit* doufám že pokud čas dovolí tak sem naházejí nějaké fotky z opravy (těším se na to protože jsem čuně a olej tam hodně přesluhoval :oops: ) a dost možná tam najdou i jiné libůstky :D

:-D nemáš vůbec zač :-) tak já to budu průběžně fotit a dávat sem :-) jinak jsme to stihli dnes jen zvednout a zjistit ostatní věci

( leva manžeta na poloose je roztrhlá a na praví u převodovky je povolená páska )
pak jsou na zadních ramenech celkem odsloužený puky a na řízení jsou volnější kuláky ale to bych tetkon ještě asi neřešil a nechal třeba před sezonou nebo jak budeš chtít :-)
jinak ze spoda to vypadá hodně dobře bez rzi !!!! *pohladit* zítra nahodim nějaký fotky *jizda* *oprava*

Martin16
CRX Guru
CRX Guru
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin16 » 27 lis 2012 17:24

super :-) tak prosím manžetu vyměnit je to už třetí v řadě :? - nerad bych zase sháněl kloubek po všech čertech *help*

Maggoth
Miminko
Miminko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maggoth » 27 lis 2012 17:34

Tak na to si počkám - jsem teď z těch aut zase trochu naměkko.

Zpět na „Pokec / Discussion“