Palivo E10

Kecání o ničem a o všem

Moderátor: Minor

Sabrio
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Palivo E10

Příspěvekod Sabrio » 27 led 2019 00:23

:D :D jéé vůbec nechci jít do nějakého sporu to vůbec ne bavíme se v klidu. Určitě to má víc příčin to naprostej souhlas proč to jezdí líp styl jízdy a olej měněnej každej rok to samé vzduchovej filtr v podstatě před každou zimou a najedu max 3 tis ročně a to spíš přeháním ve spojení s tím benzínem to auto motorově hrozně omládlo ono to lidi hodně podceňujou ale já mám vyzkoušené že to prostě funguje když to děláš dlouho minimálně rok když budeš jezdit na 100 oktan tak to prostě poznáš že po tom roce to auto pojede lépe.
CRX ED9 D16Z5
CRX EE8 B16A1
PRELUDE BB3 F20A4

Sabrio
Žáček
Žáček
Kontaktovat uživatele:

Palivo E10

Příspěvekod Sabrio » 27 led 2019 00:28

Jindřich píše:Source of the post Heki jenom mu dej,Sabrio se tu neukázal jak je rok dlouhý a teď bude vyskakovat! *box* ;) :lol:
Místo toho,aby dal fialku zase do pucu,tak se mazlí s hnisanem Z 350. 8-)
Ale teď vážně-myslím si,že pravdu máte oba.
Sabrio hnisana rozjezdil,protože takovou péči jako má teď mu předchozí majitel určitě nedal...
A za mně-když jsem bral pravidelně ten "lepší" benzin,céro mělo proště lepší běh,starty,atd.

Náhodou sem ale pořád koukám :D . Neboj se Fialka už brzo přijde na řadu a do Nissana sice taky dávám jenom 100 oktan ale rozjezdil se hlavně Civic 6gčko 1.4 co mám do práce.
CRX ED9 D16Z5
CRX EE8 B16A1
PRELUDE BB3 F20A4

Zpět na „Pokec / Discussion“